Proiectul care ne schimbă viața

Proiect Vino la școală! Schimbă-ți destinul  mi se pare unul interesant  și care vine cu o mulțime de beneficii pentru  noi, elevii din mediul rural.

Obosind după toate orele de studiu, acest proiect ne relaxează pentru că nu simțim presiune și că am face o muncă foarte grea. Noi facem diverse fișe sau activități care ne îmbunătățesc mereu starea de spirit. Odată cu aceste activități am avut ocazia să aflu o mulțime de lucruri atractive și noi. Activitățile din cadrul acestuia sunt minunate pentru că ne ajută să ne  dezvoltăm din toate punctele de vedere, mai ales după școala on-line. Noi comunicăm , colaborăm și descoperim lucruri care ne captivează.

Aceata este opinia mea despre acest proiect.

Dumitrașcu Andreea-Elena

Clasa a VII-a

Școala Gimnazială Jitia